Hakkımızda

Hakkımızda

Çocuk kulübü olarak ÇOK YÖNLÜ EĞİTİM İLE GÜÇLÜ TEMEL slagonu  ile yola çıktık. Çocuklarımızı daha iyi bir gelecek hazırlama konusunda neler yapabileceğimizi araştırdık. ve çocuklarımız için neler yapılması gerekiyorsa hepsini araştırdık ve sizlerin hizmetine sunduk. gelişen teknoloji içinde her geçen gün kendimizi yenileyerek hedefimize ulaşma yolunda çalışıyoruz.

YEDİBİLİM ÇOCUK KULÜBÜ FAALİYETLERİMİZ

 • Çocuklarımızın farklı yönlerini keşfetmeye ve onları geliştirmeyi amaçlıyoruz.
 • Çocuklarımızın gireceği sınavlarda başarılı olma yolunda hedeflerine ulaşma yolunda onlara yol gösteriyoruz.
 • Koçluk sistemiyle çocuklarımızla birebir ilgileniyoruz. Hangi derslerden eksikleri var onları tespit ederek gidermek için gerekli tedbirleri alıyoruz.
 • Çocuğunuz ödev yapmak istemiyor mu? Biz her sınıf düzeyinde öğretmenlerimiz gözetiminde çocuklarınızın ödevlerini yapmalarını sağlıyoruz.
 • Sayın anne babalar yoğun iş temponuzda çocuklarınızla ilgilenemiyor musunuz ya da iş yerinizden eve geç mi geliyorsunuz. Kulüp olarak bizler  çocuğunuzu okulundan alıyoruz kulübümüzde yemeğini yediriyoruz öğretmenler nezaretinde ödevlerini yapmalarını sağlıyoruz akşam da sizler evinize geldiğinizde çocuğunuzu evine teslim ediyoruz. Böylece çocuğunuz evine geldiğinde çocuklarınızla güzel vakit geçirebilirsiniz.
 • Boş vakitlerinizde çocuklarınızın piyano,gitar,futbol,badminton, resim ebru… etkinlikleriyle güzel vakitler geçirmelerini amaçlıyoruz.

Afyon  Çocuk Kulubü geleceğe özgür düşünceli dünya ile bütünleşen, çevresine ve topluma saygılı, araştırmacı , girişimci ,sevgi ve hoşgörü simgesi nesiller yetiştirmeyi amaç edinmiş ve  yoluna bu amaçlarla devam etmektedir.

Misyonumuz

Yedibilim Çocuk Kulubü’ nun misyonu; öğrencilerin, bilgiyi ezbere dayalı olarak değil, araştırarak, sorgulayarak, gözlemleyerek, yaparak ve yaşayarak edinmesini sağlamaktır.

Öz disiplini ve benlik saygısı gelişmiş, yaşantı zenginliği ve farkındalık düzeyi yüksek, paylaşımcı, kendini ifade edebilen, sorumluluk sahibi, kendi haklarını korurken başkalarının haklarına saygı gösteren, gelenek ve göreneklerimize karşı duyarlı, evrensel değerleri içselleştirebilen, doğayı koruyan bireyler yetiştirmektir.

Vizyonumuz

Yedibilim Çocuk Kulubü’ nun vizyonu; çocukların gelişim düzeyleri, ilgi alanları ve ihtiyaçlarına göre hazırlanan eğitim programı, bilimsel bilgiyi ön plana çıkaran, sanatsal ve kültürel etkinliklere önem veren, yaratıcılığı destekleyen eğitim anlayışı ve çocukların eğitiminde aile desteğinin önemine inanan, bireyi merkez alan, güvenilir duruşu olan bir kurumdur.

Değerlerimiz

Ulusal ve uluslararası değerleri kavrayıp benimsemiş, kendi öz disipline sahip, insan haklarına saygılı, sorgulayan, araştıran, yaratıcı, öğrenmesinin sorumluluğunu alan, özgüvenli, mutlu, sağlıklı, sosyal hizmet duygusu gelişmiş, çevresel sorunlara duyarlı, başarılı bireyler yetiştiririz.
Öğrencilerimizi her yönüyle tanır, onların yeteneklerinin gelişmesi için uygun ortamlar yaratırız.

Öğrencilerimizin teknolojiyi özümsemelerini, teknolojik gelişmelerden her fırsatta yararlanmalarını sağlamak amacıyla onlara zengin öğrenme ortamları sunarız.

Sunacağımız eğitim kalitesinin, çalışanlarımızın kalitesi ile başladığına inanan bir kurum olarak; kurumlarımızda adil, güvene dayalı ilişkiler, sevgi, saygı, empatik yaklaşım, gönüllülük, çalışma ve sürekli öğrenmeyi önde tutarız.

Yönetim, öğretmen, çalışan, veli ve öğrencilerimizle birbirine kenetlenmiş, paylaşımcı ve karşılıklı sorumlulukların bilincinde olan güçlü bir aileyiz.

Tüm çalışanlarımız, iş birliği ve dayanışmanın öne çıktığı bir çalışma ortamında bilgi ve birikimlerini paylaşarak demokratik bir ortamda işlerini severek yapar.

FAALİYETLERİMİZ:

 • SERVİS HİZMETİ
 • YEMEK HİZMETİ
 • KOÇLUK SİSTEMİ
 • REHBERLİK HİZMETİ
 • TÜRKİYE GENELİ DENEME SINAVI
 • KULÜP FAALİYETLERİ
 • SPOR VE SANAT FAALİYETLERİ
 • YAZ OKULU ÇALIŞMALARI

Yazar hakkında

afyoncocuk administrator

Bir cevap yazın